Zespół

zdjecie1AGAnna Gabryjelska-Basiuk
Jestem psychologiem klinicznym, dyplomowaną psychoterapeutką Psychologii Procesu i trenerką. Ukończyłam Program Licencyjny w Instytucie Psychologii Procesu w zakresie psychoterapii i pracy z grupami. Posiadam Certyfikat Psychoterapeuty IPP oraz Dyplom International Association of Process Oriented Psychology. Jestem członkinią Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu.Brałam udział w licznych szkoleniach w kraju i za granicą dotyczących m.in. terapii par i małżeństw, rozwiązywania konfliktów, wychowania i terapii dzieci. Ukończyłam również Szkołę Trenerów Biznesu i roczny kurs cochingu.  Sadzę jednak, że żaden z tych kursów nie wzbogacił mnie tak, jak rodzinna codzienność i obcowanie z dwójką moich wspaniałych dzieci:).

Przyjmuję w Warszawie , tel. 795 600 824, kontakt@strefarodzicow.com
więcej

zdjecie36 Dorota
Dorota Biały
Jestem psychoterapeutką i coachem, od 2006 r członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu. Ukończyłam I etap Programu Licencyjnego IPP i w ramach Szkolenia Dyplomowego prowadzę terapię i pracę z grupami pod superwizją. Ukończyłam Studium Polityki Relacji, Roczny Kurs Coachingu, Roczne Studium Psychologicznej Pracy z Grupami i Organizacjami. W ramach praktyk pracowałam z ofiarami przemocy w Centrum Praw Kobiet, a także z osobami w odmiennych i ekstremalnych stanach świadomości. Jako wieloletni pracownik międzynarodowych korporacji, a obecnie jako coach towarzyszę ludziom w zmianie i osiąganiu celów zawodowych i osobistych.

Przyjmuję w Warszawie, tel. 691 032 130, spotkaniazesoba@onet.pl

więcej

Ewa ReimschusselPsycholog (Uniwersytet Łódzki 1986), od 1998 r. studiuje Psychologię Procesu w Instytucie Psychologii Procesu w Warszawie. Od 2003 r. jest psychoterapeutą Instytutu Psychologii Procesu, posiada uprawnienia do prowadzenia psychoterapii indywidualnej, grupowej, mediacji i warsztatów rozwoju osobistego pod stałą superwizją.Jest członkiem Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu oraz Stowarzyszenia Pomocy Dorosłym Ofiarom Nadużyć Seksualnych w Dzieciństwie “Koniec Milczenia” Działalność społeczną skierowaną na wprowadzanie osiągnięć Psychologii Procesu do życia społecznego rozwija w ramach Centrum Dialogu Społecznego przy IPP oraz w organizacjach pozarządowych wspierających zmiany w edukacji.

Przyjmuje w Łodzi, tel. 606 339 365, ewareim@o2.pl

więcej

Dodaj komentarz